01:13
Border
Sonia Taszewska
02:03
Pizza
primary school from Krzyz Wielkopolski
02:07
Проблески осені
Гребінківська Станція юних техніків, Полтавська обл., Савкін Володимир
02:54
Подорож до музею
Гребінківська Станція юних техніків, Полтавська обл., Науменко Маргарита
02:16
"Колір"
Микита Голомутько, "Дитяча анімаційна студія "КРОК", м. Київ
01:24
"Спритні зайці"
Олена Українець, "Дитяча анімаційна студія "КРОК", м. Київ
01:47
"ПЛЯЖ"
Святослав Каплун, "Дитяча анімаційна студія "КРОК", м. Київ
03:13
Калюжка
Cтудія "Мураха", Чортківська міська музична школа, м. Чортків
Лечу
Канарський Тимур, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Сантехнік
Стандрет Христина, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль,
02:31
Ні!
Студія "Я і бабця", м. Васильків
01:55
Лінгвіст
Студія "Я і бабця", м. Васильків
02:18
КОЛИ ЖАР-ПТИЦІ ОЖИВАЮТЬ
Куксенко Дарина, вихованка комп'ютерного гуртка Центру позашкільної освіти "Зміна", м.Кривий Ріг
02:32
Моя дружня сім'я
Калінін Богдан, 8 років, вихованець комп'ютерного гуртка Центру позашкільної освіти "Зміна", м.Кривий Ріг
""
Косолапова Світлана , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Вежа"
Іванова Катирина , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Позляд"
Розуваева Анастасія , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Дарина"
Прокоп'єва Анастасія , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Солістка"
Прокоп'єва Анастасія , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Катя"
Старчевая Дарина , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Мій Дніпро"
Старчевая Дарина , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Перехожий"
Старчевая Дарина , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Мить"
Старчевая Дарина , КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Сходи в небо"
Старцева Валерія, КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Перемога"
Старцева Валерія, КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Крила"
Косолапова Світлана, КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Проматір"
ОлійникТимофій, КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Мур"
Іванова Катирина. КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Підворіття"
Іванова Катирина. КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Вежа"
Іванова Катирина. КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
"Репетиция"
Іванова Катирина. КПНЗ"ДОДЮК"Веснянка"ДОР", м. Дніпро
06:34
Маленька феміда
Станція юних техніків м. Гребінка Полтавської області, Копотун Аліна
01:31
Величні Карпати
Станція юних техніків м. Гребінка Полтавської області, Мельник Максим
05:03
"Всему свое время"
Детская студия телевидения "Первый шаг", авторы: Инесса Фаталиева, Карина Рудовская, Никита Буянов
02:56
PEACE AROUND THE WORLD
Студія "VESELKA TV" (Україна), Fundacja "FILMOWIEC" (Польща), "Fantasia-Dresden e.V." (Німеччина)
00:59
CIRCUS
Студія "VESELKA TV" (Україна), Fundacja "FILMOWIEC" (Польща), "Fantasia-Dresden e.V." (Німеччина)
03:19
"Принцесса"
Кутковой Владимир, детская студия телевидения "Первый шаг"
01:21
Хулиган
Студия "Red wine in the green bottle with blue cheese"
02:50
Зайчикова пригода
Денис Бойко, «Студія кіно, анімації та медіамистецтв «Червоний собака», м. Київ
03:12
Масляна
«Студія кіно, анімації та медіамистецтв «Червоний собака», м. Київ
02:23
Крабова перлина
Ілля Степанов, «Студія кіно, анімації та медіамистецтв «Червоний собака», м. Київ
02:08
Выбор
Николай Бурьян, Телестудия "НАШ МИР", г. Харьков
06:14
Краски жизни
Анастасия Сироежко, Телестудия "НАШ МИР", г. Харьков
02:14
Земля
Ростислав Саєнко, Студія "НАШ СВІТ", м. Харків
17:00
Шапка
ДЮТАС "Жайвір-фільм", м. Кропивницький
02:04
Чепурушка
КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР", м. Дніпро
02:20
Хто взяв Бастилію.
Богдана Чорней, студія "Фокус" с. Банилів-Підгірний Чернівецька область
03:32
Равлик
КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР", м. Дніпро
02:15
Диптих
Дитяча телестудія "РАКУРС", м. Верхньодніпровськ
Ринок 01
Котєльнікова Марія, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
01:20
Смачна гра
студія "Кадр" Дніпропетровська область
Спінер
Зубач Артем, студія "ФотоКрок",м. Миколаїв
06:03
Мама не может...
Козырь Мария, Зимина Татьяна, Детская телевизионная студия "НАШ МИР", ,ШСТСН, г.Харьков
04:04
Ніколи
Студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
06:03
Мама не может...
Козырь Мария, Зимина Татьяна, Детская телевизионная студия "НАШ МИР", ,ШСТСН, г.Харьков
04:39
Ти чуєш?
Дитяча студія "Березіль" м.Кременчук.КМЦПО
02:32
Знаки зодіака
Медіа студія "Птахи" фонду "Відкрита політика", Київ, Космач
00:46
Bread
Кирило Тітов
23:50
Тихоня
Киношкола "Суперстар" г. Днепр
Семья
Виленский Роман (Рефаэль Ицхак), г.Киев
11:41
Золотой локон
Виленский Роман (Рефаэль Ицхак) и Адина Наоми Цимерман, г.Киев
18:19
Для тебя
Дэнис Старк и Артур Авалишвили, г. Харьков