Коза - дереза
Олексенко Леся - Дитячо - юнацька студія "Березіль" м. Кременчук
Маки
Кобеляцька Юлія - Дитячо - юнацька студія "Березіль" м. Кременчук
Мій друг
Кобеляцька Юлія - Дитячо - юнацька студія "Березіль" м. Кременчук
Крок вперед
Толок Марія - Дитячо - юнацька студія "Березіль" м.Кременчук
Розмаїття
Бугаєць Аріель - Дитячо - юнацька студія "Березіль" м.Кременчук
На висоті
Білан Каріна - Дитячо - юнацька студія "Березіль" м.Кременчук
Красуня
Білан Каріна - Дитячо - юнацька студія "Березіль" м.Кременчук
01:41
134
Дитячо - юнацька студія "Березіль" м.Кременчук
02:13
Lebalaland
Павло Самсоненко, Павло Зеленський
13:50
Матусин блог
Телеканал UA:Суми (м. Суми); Автор - Альона Гайдукова
14:21
Спробуй навпаки
Телеканал UA:Суми (м. Суми); Автори - Маргарита Лисенко, Сергій Шаповалов
02:16
Ciuchcia
Julia Stępień (15 lat), Marysia Wałecka (15 lat), Kacper Kapusta (15 lat)
Гірське життя
Палічук Богдана, дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецька область
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
Палічук Богдана, дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецька область
ВКУСНОТА
Палічук Богдана, дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецька область
ПОГЛЯД В МАЙБУТТЯ
Палічук Богдана, дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецька область
ПАСТИРЬ
Палічук Богдана, дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецька область
02:24
Марс
Діти та фонд "Відкрита Політика", м. Київ
Сідало
Куліш Марина, м. Гребінка Полтавської області
Ветеран
Куліш Марина, м. Гребінка Полтавської області
Один
Анастасія Фастовець, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Радість
Анастасія Фастовець, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
На святі
Анастасія Фастовець, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
У горах
Анастасія Фастовець, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Перший клас
Ступакова Тетяна, м. Гребінка Полтавської області
Літо
Ступакова Тетяна, м. Гребінка Полтавської області
Інтриган
Ступакова Тетяна, м. Гребінка Полтавської області
Друзі
Писаренко Констянтин, м. Гребінка Полтавської області
Весна
Писаренко Констянтин, м. Гребінка Полтавської області
Настя
Писаренко Констянтин, м. Гребінка Полтавської області
Юність
Писаренко Констянтин, м. Гребінка Полтавської області
Мисливці
Писаренко Констянтин, м. Гребінка Полтавської області
Цікавість
Лунга Анна, м. Гребінка Полтавської області
Морж
Лунга Анна, м. Гребінка Полтавської області
2 + 2
Лунга Анна, м. Гребінка Полтавської області
Модель
Копотун Аліна, м. Гребінка Полтавської області
Геометрія
Копотун Аліна, м. Гребінка Полтавської області
Мисливець
Копотун Аліна, м. Гребінка Полтавської області
Танок вогню
Гуцалюк Максим м. Старокостянтинів Хмельницька область
11:38
Щоденник
Студія ДКТ "Стильні штучки" м. Старокостянтинів
Лісова Мавка
Палійчук Ірина м. Старокостянтинів Хмельницька область
Україночки
Палійчук Ірина м. Старокостянтинів Хмельницька область
Гідна заміна
Гуцалюк Максим м. Старокостянтинів Хмельницька область
Три сестри
Гордигага Мирослава м. Старокостянтинів Хмельницька область
Захісник
Луцишин Віктор +, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Льодяники
Ткач Марія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Вкраплення
Ткач Марія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Ткач Марія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Ткач Марія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Ткач Марія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Червоний
Сергієнко Марія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Сергієнко Марія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Туманність
Петренко Катерина, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Петренко Катерина, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Петренко Катерина, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Поза часом
Дорошенко Олександра, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
8
Дорошенко Олександра, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Дорошенко Олександра, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Дорошенко Олександра, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Тарасова Євгенія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Синьоокі
Тарасова Євгенія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Оплески
Тарасова Євгенія, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Савенко Кіріл, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Савенко Кіріл, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
"Восени"
Савенко Кіріл, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Прибульці
Савенко Кіріл, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Пелипейченко Михайло, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Гра
Денисенко Ніка, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Пообідали
Денисенко Ніка, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
В полі
Грищенко Михайло, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Літати!
Грищенко Михайло, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
* * *
Грищенко Михайло, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Автопортрет
Баранов Ілля, фотостудія "Ми", Центр НТТМ, м. Суми
Нічне місто
керівник фотостудії "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Костів Олег Володимирович
Символ величі
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Гнатків Ірина
Арка кохання
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Гнатків Ірина
Погляд
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Риндзак Антон
То не зупинка
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Риндзак Антон
Розмова
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Риндзак Антон
Небесні світила
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Хальпінська Адріана
Осінній туман
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Хальпінська Адріана
Геометрія
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Хальпінська Адріана
Водяна стежка
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Хальпінська Адріана
Сніданок туриста
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл.,Кузьо Евеліна
Різдвяна ніч
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл.,Крутій Аліна
Сучасна Джаконда
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл.,Крутій Аліна
Геометрія
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл.,Крутій Аліна
Літні процедури
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл.,Крутій Аліна
Селфі
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл.,Косило Марія
Гама кольорів 3
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Димид Галина
Гама кольорів 2
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Димид Галина
Гама кольорів 1
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Димид Галина
Дзеркальна гама
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Димид Галина
Красуня
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Димид Галина
В роздумах
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Олійник Світлана
Вихід в світ
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Олійник Світлана
Запальні танці
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Олійник Світлана
Спектр кольорів
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Андрусишин Оля
Рання молитва
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Андрусишин Оля
Пухнастик
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Андрусишин Оля
19:50
Червоне авто
Оксана Вишнева та Наталія Пазюк (Молодіжна студія "Символи", м. Чернівці)
26:40
Другий подих
Оксана Вишнева та Наталія Пазюк (Молодіжна студія "Символи", м. Чернівці)
Шкільний урок
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ,Дуплеца Марта
Вхід не для всіх
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Дуплеца Марта
Ранок на озері
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Дуплеца Марта
Лист з минулого
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Дмитрів Роксолана
Іскорка
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Дмитрів Роксолана
На варті
Уреке Михайло, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Без слів...
гурток юних фотоаматорів,ОДЦНТТУМ, м.Івано-Франківськ, Дмитрів Роксолана
Їжачок
Уреке Михайло, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Місячна ніч
Уреке Михайло, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Старий ліс
Уреке Михайло, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
ПОГЛЯД
Прохорчук Нікіта, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Карпати
Прохорчук Нікіта, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Гірська красуня
Прохорчук Нікіта, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Привал
Прохорчук Нікіта, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Казковий ліс
Прохорчук Нікіта, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Віддзеркалля
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Дмитрів Анжеліка
Гра кольорів
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Дмитрів Анжеліка
Замріяна
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Дмитрів Анжеліка
Ти мене чуєш...
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Дмитрів Анжеліка
Сховай язик
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Дмитрів Анжеліка
Карпатське Рожество
Морозов Олексій, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Саламандра
Морозов Олексій, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Юний кухар
Морозов Олексій, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Гірський чай
Морозов Олексій, гурток _Юні бджолярі_ Сторожинецького ЦЕНТУМ_Чернівецька область
Дві красуні
фотостудія "Ратуша", м.Болехів, Івано-Франківська обл., Гнатків Ірина
15:30
"НАГОЛОС" №22.
студТV "11 поверх" Сумського державного університету
01:25
Правила безпеки
Тупчій Ігор, Деревʼянчук Іоанна, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Богдан
Козолуп Соломія, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Оксана
Козолуп Соломія, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
00:46
«Сім кольорів радості»
студія «Пролісок» КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» при Знаменівській ЗОШ №2 Новомосковського району Дніпропетровської області
06:10
«Стежинами рідного краю»
студія «Пролісок» КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» при Знаменівській ЗОШ №2 Новомосковського району Дніпропетровської області
02:15
«Зірочка»
студія «Кадр» КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» при Знаменівській ЗОШ №1 Новомосковського району Дніпропетровської області
01:25
«Cмачна гра»
студія «Кадр» КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» при Знаменівській ЗОШ №1 Новомосковського району Дніпропетровської області
03:51
«Метаморфози»
студія «Кадр» КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»
Осінні натюрморт
Берегельська Вікторія, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Гітаристка
Юзвишина Даша, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Гарна мелодія
Юзвишина Даша, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Настя
Берегельська Вікторія, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Вечірня річка
Ткачук Владислав, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Художниця
Ткачук Владислав, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Україночка
Ткачук Владислав, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Хто там булькає
Кольдюба Ірина, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Морячка
Лукова Крістіна, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Ніка
Лукова Крістіна, фотогурток "Світлинка", ПТДЮ м. Хмельницький
Експресія
Зазуляк Анастасія, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Together
Зазуляк Анастасія, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Унікальність
Зазуляк Анастасія, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Такі різні...
Коваленко Ксенія, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Примхи зими
Коваленко Ксенія, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Вчу вірш
Коваленко Ксенія, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Сонце сідає
Протасевич Денис, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Крутизна
Ветров Святослав, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
Сповідь
Муравицька Юлія, фотостудія "Ікс-позиція", м.Тернопіль
12:14
З ІВАН COM UA
Дитяча студія телеведучих «Веселка TV», м. Київ
11:02
Ми віримо в любов
Дитяча інформаційна агенція "Крила", Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва
21:44
Шлях до мрії
Дитяча інформаційна агенція "Крила", Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва
16:34
Герої ідуть
Литовченко Артем, Тупчій Ігор, Ткаченко Володимир, відеостудія "Креатив", м. Тараща
18:04
Він був одним із нас
Дитяча інформаційна агенція "Крила", Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва
Незламний
Светлана Садичко, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Ритм
Новіцька Інна, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Господар
Ксьонжик Олег, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Самурай
Марія Котельникова, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Далматинці
Марія Котельникова, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
На жаль...
Марія Котельникова, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Спогади
Марія Котельникова, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Коржанчик
Дегтяр Альона, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Моряк
Дарина Биць, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Дорога
Дарина Биць, студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Захісник
Луцишин Вадим, Студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Місс
Вадим Дар'єв, Студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
Посмішка
Вадим Дар'єв, Студія "ФотоКрок", м. Миколаїв
ФОТОМИТЬ
Тетяна Петрович-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
БОГАТИРІ
Тетяна Петрович-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ЛІТНЯ ПОРА
Тетяна Петрович-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
АГРОНОМ
Тетяна Петрович-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
РОЗМОВА
Тетяна Петрович-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
03:57
МИР І СВІТЛО
Телестудія для дітей та юнацтва "Мрія" при Філії ПАТ НСТКУ «Житомирська регіональна дирекція» )
03:23
БІЛА КОРОЛЕВА
Телестудія для дітей та юнацтва "Мрія" при Філії ПАТ НСТКУ «Житомирська регіональна дирекція» )
09:45
КАЗКОВА СКРИНЬКА
Телеканал "Житомир" м. Житомир (Філія ПАТ НСТКУ «Житомирська регіональна дирекція» )
03:31
СЕКРЕТ
Телеканал "Житомир" м. Житомир (Філія ПАТ НСТКУ «Житомирська регіональна дирекція» )
01:24
Свята лавра
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
04:42
День радіо
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
Улюблена гра
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
Єднання душ
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
Вогняне небо
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
Пробудження
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
Гей, козаче!
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
01:04
Промені добра
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
01:04
Здійснюй
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
01:04
Місце
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
01:04
Зміни
Народна студія ТБ і преси "Рожевий слон", м. Добропілля
Знайомство
Похилий Ярослав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Обліт
Похилий Ярослав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Фотомить
Похилий Ярослав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Літній дощ
Похилий Ярослав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Майстер
Ткаченко Володимир, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Красень
Півень Владислав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Велетень
Півень Владислав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Фантом
Канарський Тимур, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Памʼять
Канарський Тимур, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Фотокори
Канарський Тимур, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Болільниця
Канарський Тимур, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Мавка
Похилий Святослав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Ніжність
Похилий Святослав, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Життя
Іонов Марк, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Сяйво осені
Деревʼянчук Іоанна, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Ранкова кава
Деревʼянчук Іоанна, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Попелюшка
Деревʼянчук Іоанна, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Острівець
Модлінський Ернест, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Зачарований
Модлінський Ернест, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Кольори літа
Сидоренко Дмитро, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Козак
Сидоренко Дмитро, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Павичеве око
Сидоренко Дмитро, відеостудія "Креатив", м. Тараща
Дикий захід
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Пушкова Анастасія
Солодкоїжка
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Волощук Катерина
Нічне сонце
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Волощук Катерина
Наша надія
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Волощук Катерина
Час минає
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Крисько Ангеліна
Осінні барви
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Крисько Ангеліна
Рання весна
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Дудуца Ірина
На перерві
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Дудуца Ірина
Золотий вік
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Дудуца Ірина
Смуток
Фотостудія "Погляд" , м.Чернівці, Золотухіна Антоніна
11:06
О мусоре начистоту
Детская студия телевидения "Первый шаг" МБУ ДОД "ОДЮКПМЖ" АГЕ РК, Евпатория
ЦЕ Я
Пилипюк Ангеліна
01:48
НаЦінки
Ірина Богачук, Марина Сербінович, м. Вінниця
19:49
А ми - такі
Ірина Богачук, Олександр Конкол, м. Вінниця
На сонечку
Володимир Кашуба, фотостудія "Юніор" Полтавський МЦПО
Вечеря
Володимир Кашуба, фотостудія "Юніор" Полтавський МЦПО
Репетиція
Володимир Кашуба, фотостудія "Юніор" Полтавський МЦПО
Двобій
Володимир Кашуба, фотостудія "Юніор" Полтавський МЦПО
07:39
Любите ли вы театр?
Детская студия телевидения "Первый шаг" МБУ ДОД "ОДЮКПМЖ" АГЕ РК, Евпатория
01:31
Кексик та Морква
Марічка Дзисюк, Дитяча кіностудія "Кімната 16" школи 256, м. Київ
02:18
Суперники
Юлія Дворнік, дитяча кіностудія "Кімната 16" школи 256, м. Київ
ЦІКАВИЙ КАДР
Іван Місікевич - Керівник дитячої студії "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
МОЇ БАТЬКИ
Анна Бурачук -дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ПОСМІШКА ЮНОСТІ
Анна Бурачук -дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ДИТИНСТВО
Анна Бурачук -дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
МОРСЬКИЙ МОТИВ
Світлана Середюк -дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
БЕЗСТРАШНІ
Світлана Середюк -дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ФОТО ПОДРУГИ
Світлана Середюк -дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
СВІЧЕЧКА ЗА БРАТА
Світлана Середюк -дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
СКРИПАЛЬ
Кароліна Петращук-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
БУКОВИНОЧКА
Кароліна Петращук-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ТАІНСТВО ПРИЧАСТІЯ
Кароліна Петращук-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ
Кароліна Петращук-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
НАСОЛОДА
Марія-Янна Коман-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ЮНІ ШАХИСТИ
Марія-Янна Коман-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ЮНІСТЬ
Марія-Янна Коман-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ПОГЛЯД
Марія-Янна Коман-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
МОТОГОНЩИКИ
Марія-Яна Коман дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
МОТОГОНЩИКИ
Каріна Волощук - дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
СВЯТ О ВОДОХРЕЩА
Каріна Волощук - дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
БУКОВИНОЧКИ
Каріна Волощук - дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
СЕСТРИЧКА
Каріна Волощук - дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
ПОГЛЯД
Каріна Волощук - дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
04:19
СУПЕРНИКИ
Марія-Янна Коман-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
03:13
НЕРУКОТВОРНА КРАСА
Марія-Янна Коман-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
04:35
МАМА
Яна Селескерова-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
03:29
ОМРІЯНА КРАСА
Яна Селескерова-дитяча студія "Фокус" Сторожинецького ЦДЮТ Чернівецької області
02:39
Наші герої
Відеогурток при Станції юних техніків м. Гребінка, Богомаз Іван та Ступакова Тетяна
06:48
История театра
«Школа современных театрально-сценических направлений», мультипликационное отделение, студия "КВА", г.Харьков
03:19
Косив батько
«Школа современных театрально-сценических направлений», мультипликационное отделение, студия "КВА", г.Харьков
05:31
Сказка о дружбе
«Школа современных театрально-сценических направлений», мультипликационное отделение, студия рисованной анимации
02:26
Колыбельная дочке
«Школа современных театрально-сценических направлений», мультипликационное отделение, студия рисованной анимации
04:00
Бакаджинду
«Школа современных театрально-сценических направлений», мультипликационное отделение, студия рисованной анимации
03:33
Мак
«Школа современных театрально-сценических направлений», мультипликационное отделение, студия рисованной анимации
Ліза
Лада Касьяненко
Ілья
Лада Касьяненко
03:35
Хто ти є
КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР", м. Дніпро
02:46
Пустеля
КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР", м. Дніпро
01:50
Рукавичка
КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР", м. Дніпро
04:29
Трон
КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР", м. Дніпро
15:27
С праздником, ма
Детско-юношеская киностудия "Юниор" г. Заречный Россия Александр Баландин и Даниил Букатин
02:53
Щенок
Киностудия "Юниор" г. Заречный (младшая группа) Илья Подкин (режиссер и оператор)
01:50
Вареники
Семен Чуприна (Лаборатория визуального искусства, г.Запорожье)
01:45
Блины!
Семен Чуприна (Лаборатория визуального искусства, г.Запорожье)
01:01
Another
Дитяча телестудія "Ракурс", м. Верхньодніпровськ
17:20
Принцеса
Творче об'єднання "ІДЕЯ", м. Сміла
04:45
I have nothing
Студія "Альфа", м. Полтава, Ігор Федан, Володимир Кашуба, Микола Лихолобов
01:39
Отпуск
Студія "Альфа", м. Полтава, Марія Проскурня, Ірина Щепак
02:36
NATO, let's make peace
Відеостудія "Енергія" та Кіровоградський ОЦ НТТУМ